OPEL AMPERA - PAKEISTAS KOMPIUTERIS

 Vienas iš įdomesnių variantų - prieš daug daug metų , kai dar nebuvo kompiuterių klonavimo įrangos, prisireikė pakeisti variklio valdymo kompiuterį ACDELCO E78. Tai buvo ko gero pirmasis Lietuvoje pakeistas kompiuteris keičiant gamintoją - iš CHEVROLETO  į OPEL.Šiais laikais kompiuteriai klonuojami per kelioliką minučių, nežiūrint kur jis buvo įstatytas prieš tai - ar BUICK'e ar OPEL'yje ar CHEVROLET'e .

OPEL-SAAB-CADILLAC Z28NET - Z28NEL - Z28NEH KLONAVIMAS

Laikas nestovi vietoje - dar visai nesenai,užlinkus ME9.6 kompiuteriui programavimo metu, buvo galima nebent  jį išmest. Dabar gi, to jau daryti nebereikės - atsirado galimybė tokius nelaimėlius prikelti iš komos :D.taip pat ir klonuoti juos  be jokių apribojimų.

ME 7.6.4 PROGRAMAVIMAS

Ką daryt, kai nenori, bet reikia lituoti laidelius prie kompo plokštės, kad nuskaitytum atmintį . Išeitis visada yra - susikonstruojam adapterį ir darbas atliktas. Jungiam kada norim, klonuojam, programuojam kiek norim ir be jokios rizikos, kad plokštė gaus kokį statinį krūvį ar atšoks takelis . 

CHEVROLET CAMARO 2018

Smagus vasariškas darbelis gražuoliui CHEVROLET CAMARO 2018 - suklonuota variklio širdelė ACDELCO E82. Perkelti visi duomenys iš aplamdyto seno kompiuterio į kitą

 
Powered by Phoca Gallery
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas