Programavimo keliai ir klystkeliai

Last Updated: 04 October 2021
Hits: 11866

Truputis informacijos apie sutinkamas variklių valdymo kompiuterių programavimo metodikas , kelius ir klystkelius :)  Informacija turėtų būti naudinga visiems automoiblių savininkams

 

P.S. noriu atkreipti dėmesį, kad programuojant elementų išjungimui OPEL / FIAT / SAAB serijos EDC16 kompiuterius nereika jo išiminėti - viskas yra padaroma per diagnostinę jungtį.

Comments   

+1 #2 Aivaras 2017-12-20 09:03
- o kas sakė, kad pirmas variantas blogas ? :-)
- dėl ketvirto : nekalbu apie wow ar ne wow metodus , čia paminėta tik elementari statistika, kas yra sutinkama diagnozuotose mašinose pagal populiarumą.
Ir apskritai EDC16 kompui jokių wow metodų nėra ,jau vien dėl tos priežasties, kad apie juos visa informacija yra laisvai prieinama interneto platybėse. Užtenka turėti kažkokį tai supratimą ir viską galima pasidaryti be didelio vargo :)

P.S. tvarkingai darant nereikia liesti / atjunginėti iš vis jokių DTC kodų :-)
#1 Student 2017-12-20 02:27
Pirmas variantas nėra blogas, isjungti histerizes ir sustabtyti egr veikima :D Jeigu negyva el. dalis tai ir atjungi DTC..

Dėl ketvirto varianto? Isjungti specifine DTC + Histerizes tikrai nesunku + pilni forumiukai kaip tai padaryti.. Kiti modeliai apskritai turi switchus.. Nera cia joks wow.

Kol neprisiregistravote, Jūs neturite galimybės rašyti komentarą

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas