Programuoju įvairias mikroschemas , naudojamas OPEL / SAAB bei kitų GM automobilių moduliuose. Perkeliu informaciją iš vieno modulio į kitą . Tai patogu tiems , kas neturi specialios įrangos modulių perrašymui . Kam to reikia ?

Pavyzdžiai :

- jūs norite pasididinti automobilių galią ir  neturite prietaisio variklio valdymo kompiuterio perrašymui tačiau puikiai valdote lituoklį ir mikroschemos perlitavimas jums yra smulkmena. Tokiu atveju jūs įsigijate tik mikroschemą (-as) su įrašyta modifikuota programine įranga, išlituojate senąją mikroschemą iš valdymo bloko ir į jos vietą įlituojate naująją. Ir tai viskas - jokių koregavimų , perprogramavimų daugiau nebereikia. Vėliau ,esant reikalui galite grąžinti senąją mikroschemą į vietą ir vėl turite standartinį automobilį. Kai kuriems modeliams netgi įmanomas dviejų variklio valdymo programų turėjimas vienu metu. Reikalingos programos pasirinkimas valdomas papildomai įrengtu mygtuku ( reikės nežymiai modifikuoti variklio valdymo bloką ). Galimi įvairūs programų variantai - čia jau priklauso nuo kiekvieno vairuotojo poreikių . Vienintelis apribojimas - galima pasirinkti tik iš 2 variantų .

- jums sugedo CIM ,CID,GID ,CD ar dar bet kuris nors  modulis, kuriame įprogramuotas apsauginis PIN kodas ( taip vadinamas security code) . Jūs nusipirkote  kitą  modulį ,dažniausiai tai būna panaudotas modulis , tačiau jis būna "neatrištas" nuo senojo automobilio ir turi savo PIN kodą be kurio panaudoti modulio praktiškai neįmanoma. Tokiu atveju padeda informacijos nuskaitymas iš senojo modulio ir perrašymas į naująjį.Tai daroma programatoriaus pagalba ir toks būdas yra kelis kartus pigesnis nei pirkti visiškai naują modulį.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas